AYLIK/YILLIK PROGRAM
ARALIK 2017
07/11/2017

 

09 ARALIK 2017

Çocuk Tiyatrosu

"Bir Pazar Günü"

Yazan-Yöneten Mete AYHAN

Ayışığı Sahnesi

Salon Garaj | Saat:13.00



17 ARALIK 2017

Çocuk Tiyatrosu

"Bir Pazar Günü"

Yazan-Yöneten Mete AYHAN

Ayışığı Sahnesi

Salon Garaj | Saat:13.00

 

 

24 ARALIK 2017

Çocuk Tiyatrosu

"Bir Pazar Günü"

Yazan-Yöneten Mete AYHAN

Ayışığı Sahnesi

Salon Garaj | Saat:13.00

 

 

29 ARALIK 2017

Konser

KTÜ. Müzik Eğitimi Bölümü Oda Müziği

Salon Garaj | Saat:19.00


Toplam Yorum: 0 - Yorum Yaz
KASIM 2017
01/11/2017

 

07 KASIM 2017

Saydam Gösterisi / Söyleşi

Fotoğraf Sanatçısı Erhan BAYLADI

Salon Garaj | Saat 18.00

 

 

27 KASIM 2017

Fotoğraf Sergisi

Arş. Gör. Demet Ülkü GÜLPINAR SEKBAN

Arş. Gör. Emine EREN TARAKCI

Salon Garaj | Saat 17.30

Sergi Süresi: 27-30 Kasım 2017

Toplam Yorum: 0 - Yorum Yaz
EKİM 2017
30/09/2017

9. ULUSLARARASI SANAT GÜNLERİ PROGRAMI

19-22 EKİM 2017

1. GÜN

 

19 EKİM 2017 - PERŞEMBE

  

13.00 - 14.00     Açılış

Trabzon Sanatevi Bahçesi

Opening /Hall of Trabzon Arthouse

 

Horon Ekibi Karşılama

Horon Dancers- Karşılama

 

Trabzon Müzik ve Halkoyunları Gençlik Spor Kulübü Derneği

The Association of Trabzon Music and Folk Dances Youth and Sport Club

 

Protokol Konuşmaları

The Speeches of Protocol

 

 

14.30 - 15.30   

Defile

Trabzon Sanatevi Bahçesi

Parade /Hall of Trabzon Arthouse

 

Trabzon Sanatevi Godesbana Atölyesi

Trabzon Arthouse Godesbana Workshop

 

Keçe El Sanatları Defilesi

Parade of Felt Crafts

 

 

15.30 - 16.30    

Sergi Açılışları

Trabzon Sanatevi Bahçesi

Opening of Exhibitions / Hall of Trabzon Arthouse

 

“Fotoğraf, Karikatür, Şiir Sergisi”

Exhibition of Photograph , Caricature and Poetry

 

Mizah Sanatı Derneği

Art of Humour Association

Trabzon Fotoğraf Sanatı Derneği

Trabzon Art of Photography Association

Türkiye Yazarlar Birliği Trabzon Şubesi

The Unity of Writers Trabzon Branch Office

 

 

17.30 - 19.00    

Söyleşi/ İmza Günü

Interview / Autograph Session

 

“Hayat Bir Emrin Var mı?”

“Have a Request, Life?”

Yazar-Şair / Writer- Poet Cezmi Ersöz

 

 

20.00 - 22.00    

Açılış Konseri

KTÜ Atatürk Kültür Merkezi

Opening Concert / KTÜ Atatürk Culture Center

 

Batum Devlet Sanat Üniversitesi Müzik Fakültesi Opera Grubu

Music Faculty of Batumi Art State University, Opera Group

 

Elesa Halk Müziği Topluluğu

Elesa Folk Music Ensemble

 

 

9. ULUSLARARASI SANAT GÜNLERİ PROGRAMI

19-22 EKİM 2017

2. GÜN

  

20 EKİM 2017 - CUMA

 

14.00 - 15.30    

Sergi Açılışı/İmza

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Güzel Sanatlar Galerisi

Opening of Exhibition / Autograph Session

The Directorate of Trabzon Culture ad Tourism, Fine Arts Gallery

 

“Fotoğrafımızda 1960’tan Günümüze”

From 1960 To Today in Our Photography”

Fotoğraf Sanatçısı / Photograph Artist Leyla EMEKTAR

 

                   

16.00 - 17.00    

Sunum/Söyleşi

Demonstration/ Interview

 

“Masal-Neo-Klasik”

Tale-Neoclassic”

                         

Fotoğraf Sanatçısı / Photograph Artist Leyla EMEKTAR 

                                   

 

17.30 - 19.00    

Söyleşi/İmza Günü

Interview /Autograph Session

 

 “Edebiyatta ve Mitolojide Hayvan Sembolleri”

The Symbols of Animals in Mythology and Literature”

 

Yazar / Writer Buket UZUNER

                       

 

20.00 - 22.00    

Sunum / Söyleşi 

Demonstration/ Interview

İran Sineması, Ulusal Kimlik, Küreselleşme”

“Iranian Cinema, National İdentity, Globalization”

Yönetmen-Yazar /Director-Writer Seyyed Mohsen HAŞEMİ

İran İslam Cumhuriyeti Tahran Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi

The Islamic Republic of Iran of Tahran University Fine Arts Faculty Instructor

                       

Tercüman / Interpreter Mortaza OJAGHLOU

 

 

                                                                         

 9. ULUSLARARASI SANAT GÜNLERİ PROGRAMI

19-22 EKİM 2017

3. GÜN

  

21 EKİM 2017 - CUMARTESİ

 

14.00 - 14.30    

Meddah Gösterisi

Show of “Meddah”                    

                       

“Hikaye-i Osman Hamdi Bey ve Komagene Krallığı”

“The Story of Osman Hamdi Bey and Kingdom of Komagene”

 

Oynayan / Prepared and Directed by Abdulkadir ATALAY

 

 

15.00 - 16.00    

Söyleşi/İmza Günü

Interview / Autograph Session

 

“Taner Cindoruk ile Şiir Saati”

“Time of Poetry with Taner CİNDORUK”

                         

Şair-Oyuncu / Poet- Actor Taner CİNDORUK

                       

 

17.00 - 19.00    

Söyleşi

Interview

 

“Onur Ünlü Sineması”

“The Cinema of Onur ÜNLÜ”                 

                       

Yönetmen-Senarist / Director-Scenarist Onur ÜNLÜ

                        

20.00 - 22.00

Tiyatro/Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi

Theatre a Play/ Hamamizade İhsan Bey Culture Center

                       

İran Tebriz Ayna Tiyatrosu/Iranian Tabriz Ayna Theatre

 

“Atabek Parkının Trajedisi”

“The Tragedy of Atabek Park”

                       

                       

 9. ULUSLARARASI SANAT GÜNLERİ PROGRAMI

19-22 EKİM 2017

4. GÜN

 

22 EKİM 2017 - PAZAR

 

14.00 – 16.00

Film Gösterimi

Movie Screening

                       

“Ağustos Böcekleri ve Karıncalar”

“Cicadas and Ants”

 

Yönetmen / Director Erhan TUNCER

Oyuncu / Actress Bennu Bennu YILDIRIMLAR,

Oyuncu /Actor Gün KOPER

                                                  

                         

16.30 - 18.00   

Söyleşi

Interview

                       

“Türkiye’de Bağımsız Sinema”

“The Independent Cinema in Turkey”

                       

Yönetmen / Director Erhan TUNCER

Oyuncu / Actress Bennu Bennu YILDIRIMLAR,

Oyuncu / Actor Gün KOPER

                        

20.00 - 22.00    

Kapanış Konseri ve Plaket Töreni

KTÜ Atatürk Kültür Merkezi

                       

Closing Concert and Plaquet Offering Ceremony

“BabaZula”

Osman Murat ERTEL

(Vokal, Bağlama, Elektrik Saz, Elektronikler /Vocal, Balgama, Electro Saz, Electronics)

Mehmet Levent AKMAN (Elektronik Sesler, Zil, Kaşık / Electronic Sounds, Cymbal, Kaşık)

Ümit ADAKALE (Perküsyon, Darbuka / Percussion , Hand Drum)

Periklis TSOUKALAS (Elektrik Ud, Vokal, Elektronikler /Electro Oud, Vocal, Electronics)                                    

                      

BAHÇEDE İMZA GÜNLERİ

Autograph Sessions in The Hall

 

19 EKİM 2017

Yazar-Şair Turan BAHADIR

Yazar Turhan EYÜBOĞLU

 

20 EKİM 2017

Şair Neslihan EYÜBOĞLU

Şair Necdet TAŞKIN

 

21 EKİM 2017

Şair-Yazar Mehmet KUVVET

Şair Hüseyin ÇEVİK

Şair-Yazar Zekeriya ÇAVUŞOĞLU

 

22 EKİM 2017

Yazar Necip SARAÇOĞLU

Şair İbrahim Ethem KELEŞ


 

 

25 EKİM 2017

Söyleşi / İmza Günü

"Rahmi Kumaş'ın Türk Siyasetindeki Yeri"

ve "Dik Yürüyen Adam" Kitabının imza Günü

Salon Garaj | Saat 17.30



 

27 EKİM 2017 

Karma Fotoğraf Sergisi

Trabzon Fotoğrafevi Derneği üyeleri

Sergi Süresi: 27 Ekim - 02 Kasım 2017

Salon Garaj | Saat 18.00


Toplam Yorum: 0 - Yorum Yaz
MAYIS 2017
15/04/2017

 

 

05 Mayıs 2017 
Keman Eğitimi
Eğitmen: Cenk Önder Özen
CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği) 
Salon Çatı / Saat: 17.00



06 Mayıs 2017
Keçe ve Mozaik El Sanatları Sergisi
Liliya Gorbatsevich Atölyesi
Trabzon Sanatevi 
Salon Garaj / Saat: 14.00
Sergi Süresi: 06-12 Mayıs 2017



06 Mayıs 2017 
Keman Eğitimi
Eğitmen: Cenk Önder Özen
CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği) 
Salon Çatı / Saat: 11.00

 

 

 

12 Mayıs 2017 
Keman Eğitimi
Eğitmen: Cenk Önder Özen
CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği) 
Salon Çatı / Saat: 17.00

 

 

 

13 Mayıs 2017 
Söyleşi
Araştırmacı-Yazar Veysel Usta
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Trabzon Şubesi 
Salon Garaj / Saat: 13.00

 

 


13 Mayıs 2017 
Keman Eğitimi
Eğitmen: Cenk Önder Özen
CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği) 
Salon Çatı / Saat: 11.00
 

 

14 Mayıs 2017
Çocuk Tiyatrosu 
"Bir Pazar Günü" 
Trabzon Şehir Tiyatrosu 
Salon Garaj / Saat: 12.00 (ücretsiz Halka açık)



16 Mayıs 2017
Resim Sergisi 
Karadeniz Temel Lisesi 
Trabzon Sanatevi Bahçesi 
Sergi Süresi 16-19 Mayıs 2017

 


18 Mayıs 2017
Film Gösterimleri
KTÜ. Öğrenci Kulubü 
Kısa ve Uzun metraj festival filmleri seçkisi 
Salon Çatı / Saat: 17.00 - 21.00


Filmler

ÇÖP / Yönetmen Burak TÜFEN / 18 dk.
SOKAK SİNEMASI / Yönetmen Ömer Faruk ÖZMEN / 16 dk.
NÖTR / Yönetmen Mustafa HAKTANIR / 4 dk.
KAHBE DEVRAN / Yönetmen Abdurrahman DEMİR / 20 dk.
AZAD / Yönetmen Mehmet YAMAK / 15 dk.
I DANIEL BLAKE / Yönetmen Ken LOACH / 100 dk. 



19 Mayıs 2017 
Keman Eğitimi
Eğitmen: Cenk Önder Özen
CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği) 
Salon Çatı / Saat: 17.00 

 

 

 

20 Mayıs 2017
Türk Halk Müziği Konseri 
Trabzon Görme Engelliler Sanat ve Spor Kulübü Derneği 
Salon Garaj / Saat: 19.00

 

 

 

20 Mayıs 2017
Keman Eğitimi 
Eğitmen: Cenk Önder Özen 
CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği) 
Salon Çatı / Saat: 11.00
 

 

 

23 Mayıs 2017
Çocuk Korosu Konseri 
Şef Hasan Soydaş 
Trabzon Müzik ve Halkoyunları Gençlik Spor Kulübü Derneği 
Salon Garaj / Saat: 19.30



24 Mayıs 2017 
Karma Resim Sergisi
Trabzon Rotaract Kulübü
Sergi Süresi: 24 - 30 Mayıs 2017 
Salon Garaj / Saat: 17.30

 

 

 
26 Mayıs 2017 
Keman Eğitimi
Eğitmen: Cenk Önder Özen
CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği) 
Salon Çatı / Saat: 17.00


 

27 Mayıs 2017
Keman Eğitimi 
Eğitmen: Cenk Önder Özen 
CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği) 
Seminer Salonu / Saat: 11.00

Toplam Yorum: 0 - Yorum Yaz
NİSAN 2017
31/03/2017

 

 

01 Nisan 2017
Tiyatro
"Zengin Mutfağı"
Trabzon Halk Tiyatrosu
Salon Garaj / Saat: 20.00

 

 

01 Nisan 2017 
Keman Eğitimi
Eğitmen: Cenk Önder Özen
CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği) 
Salon Çatı / Saat: 11.00
 
 
 
07 Nisan 2017
Keman Eğitimi 
Eğitmen: Cenk Önder Özen 
CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği) 
Seminer Salonu / Saat: 17.00


14 Nisan 2017 
Keman Eğitimi
Eğitmen: Cenk Önder Özen
CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği) 
Salon Çatı / Saat: 11.00
 
 
 
15 Nisan 2017
Keman Eğitimi 
Eğitmen: Cenk Önder Özen 
CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği) 
Seminer Salonu / Saat: 17.00



21 Nisan 2017 
Keman Eğitimi
Eğitmen: Cenk Önder Özen
CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği) 
Salon Çatı / Saat: 11.00
 


 
22 Nisan 2017
Keman Eğitimi 
Eğitmen: Cenk Önder Özen 
CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği) 
Seminer Salonu / Saat: 17.00

 

 

 

26 Nisan 2017
Şöylesi
Ömer Serkan BAKIR
"Fotoğrafcılar için depolama çözümleri"
Trabzon Fotoğrafevi Derneği
Salon Garaj / Saat: 18.00



28 Nisan 2017 
Keman Eğitimi
Eğitmen: Cenk Önder Özen
CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği) 
Salon Çatı / Saat: 11.00
 


 
29 Nisan 2017
Keman Eğitimi 
Eğitmen: Cenk Önder Özen 
CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği) 
Seminer Salonu / Saat: 17.00


 

 

Toplam Yorum: 0 - Yorum Yaz
MART 2017
01/03/2017

 

01 Mart 2017

Oyunculuk Eğitimi

Zafer BAL, İbrahim GÜRSOY

Salon Garaj / Saat:18.00



01 Mart 2017

Söyleşi / Saydam Gösterisi

"Dünyanın Ucuna Yolculuk - Kadınların Dünyası"

Fotoğraf Sanatçısı İbrahim GÖKSUNGUR

Trabzon Fotoğraf Sanatı Derneği

Salon Çatı / Saat: 18.00

 


01 Mart 2017

Keçe Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

 

02 Mart 2017

Keçe Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

 

03 Mart 2017

Keman Eğitimi

Eğitmen: Cenk Önder Özen

CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği)

Salon Çatı / Saat: 17.00

 

 

3-5 MART 2017

2. TRABZON KADIN DAYANIŞMA FESTİVALİ

 

3 Mart 2017 


12.00-12.30 AÇILIŞ PROGRAMI

Cazılar Fotoğraf Sergisi

Dilek BİLGE
Hamiyet ÖZEN
Nermin KARSAN
Nur OLCAYTO KOÇ
Türkün SÜMERKA

 

12.30-13.30 
Peki Feminizm?
Konuşmacılar 
Prof. Dr.Hülya UĞUR TANRIÖVER -Türkiye'de feminist hareket
Nilüfer AKGÜN Aktivist -Yerelde feminist hareket

 

14.00-15.00
Tek Kişilik Gösteri
‘’Nenemden Kalanlar’’
Songül NADİR

 

15.30-16.30
Belgesel film Gösterimi
“Sıra Dışı İnsanlar"
Yönetmen Orhan TEKEOĞLU ile Söyleşi
Moderatör Şebnem DEMİRELLİ

 

16.30-18.00
Nefes ve Kahkaha Terapisi
İnci EMİRZEOĞLU

 

19:00-20.10
Tiyatro Oyunu
‘’Sessiz Ol…’’
Yazan - Yöneten Duygu ÖZALP

 

Standlar
Genç Tema
Karadeniz Kadın Dayanışma Derneği
Ev Eksenli Çalışan Emek Sensin Kadın Derneği
Yomra kadınları Toplumsal Dayanışma ve Girişimciliği Destekleme Derneği
Trabzon Kadın Eğitim ve İstihdamı ArtIrma Derneği
Yomra Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi
Femin Art Kadın Sanatçılar Derneği
Kadın Erkek Birlikte Sosyal Eşitlik Derneği (KEBSED)
Ayizi Yayınevi
Gola Kültür Sanat ve Ekoloji Derneği

 

 

4 Mart 2017 Cumartesi Programı
2. TRABZON KADIN DAYANIŞMA FESTİVALİ

 

11.00-12.00 
Belgeseli Gösterimi ve Söyleşi
‘’Altın Kızlar’’
Yönetmen Sait TUĞCU ile Söyleşi

 

12.30-14.00 
Panel -"Engelli Kadın Olmak"
Avukat Özlem KARA -Türkiye'de Engelli Kadın Olmak
PDR Öğretmeni Şeyma BULUT- Trabzon'da Engelli Kadın Olmak 
Moderatör- Sema TURHAN

 

14.30-15.30
Eleştirel Erkeklik Söyleşisi
Yard. Doç.Dr. Mehmet BOZOK -Trabzon'da Erkeklik
Doç. Dr.Özlem DUVA KAYA - Erkeklik,İktidar ve Şiddet 
Moderatör- Şahinde Yavuz

 

16.00-17.00
Türkiye'de Beden İşçisi Olmak
Konuşmacı Ayşe TÜKRÜKÇÜ (Şefkat Derneği)
Moderatör - Bahar BOSTAN

 

17.30-18.30
Film Gösterimi
‘’İkiz Yıldızlar ‘’
Yönetmen Mehmet TIĞLI ile Söyleşi
Moderatör - Fırat VARATYAN

 

19.00-19.30
Şiir Dinletisi ve Anlatı
"Kadınlık Denizinden Yaşama Kulaç Atmak"
Şair Neriman CALAP

 

19.30-20-30
Laz Müziği Üzerine Söyleşi ve Dinleti
Refika KADIOĞLU ve Gola Müzik Atölyesi

 

Standlar
Genç Tema
Karadeniz Kadın Dayanışma Derneği
Ev Eksenli Çalışan Emek Sensin Kadın Derneği
Yomra kadınları Toplumsal Dayanışma ve Girişimciliği Destekleme Derneği
Trabzon Kadın Eğitim ve İstihdamı ArtIrma Derneği
Yomra Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi
Femin Art Kadın Sanatçılar Derneği
Kadın Erkek Birlikte Sosyal Eşitlik Derneği (KEBSED)
Ayizi Yayınevi
Gola Kültür Sanat ve Ekoloji Derneği

 

 

5 Mart 2017 Pazar Programı
2. TRABZON KADIN DAYANIŞMA FESTİVALİ
 


11.00-12.30
Panel
"Sürdürülebilirlik ve Yerele Sahip Çıkmak "
Çukulit (Yeni Hayat) Derneği-Yaşadığın Yere
Aidiyet Duygusu
Selda ÇEBOĞLU
Ayben AYDOĞAN
‘’Ogene Vadisine Sahip Çıkan Kadınlar ‘’
Havva SARI
Moderatör:Hamiyet ÖZEN

 

13.00-14.00
"Kadim Ağaç Zeytinin İzinde”
Türkün Sümerkan

 

14.30-15.30
Söyleşi
Mine SÖĞÜT(Gazeteci-Yazar)-Edebiyat ve Hayat Üzerine
Moderatör:Dilek BİLGE

 

16.00-17.00
Söyleşi
Türkiye'de yaşamın son 50 yıldaki dönüşümü
"Bizim Zamanımızda"
Güler ipek(Emekli Sağlık Personeli)
Gönül BOSTAN(Emekli Öğretmen)

 

17.30-18.30
Müzik Dinletisi
Sanatçı İlknur YAKUPOĞLU

 

Standlar
Genç Tema
Karadeniz Kadın Dayanışma Derneği
Ev Eksenli Çalışan Emek Sensin Kadın Derneği
Yomra kadınları Toplumsal Dayanışma ve Girişimciliği Destekleme Derneği
Trabzon Kadın Eğitim ve İstihdamı ArtIrma Derneği
Yomra Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi
Femin Art Kadın Sanatçılar Derneği
Kadın Erkek Birlikte Sosyal Eşitlik Derneği (KEBSED)
Ayizi Yayınevi
Gola Kültür Sanat ve Ekoloji Derneği


 

04 Mart 2017

Söyleşi / İmza Günü

Yazar-Şair Çiğdem SEZER

Salon Çatı / Saat: 14.00

 

 

04 Mart 2017

Keman Eğitimi

Eğitmen: Cenk Önder Özen

CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği)

Seminer Odası / Saat: 11.00

 

 

04 Mart 2017

Mozaik Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

 

 

06 Mart 2017

Tiyatro Gösterimi

"Bir Kaburga Sancısı"

Karınca Tiyatro Grubu

Trabzon Barosu Başkanlığı

Salon Garaj  / Saat: 19.00


 

08 Mart 2017

Keçe Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

 

08 Mart 2017

Oyunculuk Eğitimi

Zafer BAL, İbrahim GÜRSOY

Salon Garaj / Saat:12.00

 

 

09 Mart 2017

Keçe Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

 

10 Mart 2017

Keman Eğitimi

Eğitmen: Cenk Önder Özen

CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği)

Salon Çatı / Saat: 17.00

 

 

11 Mart 2017

Mozaik Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

 

12 Mart 2017

Oyunculuk Eğitimi

Zafer BAL, İbrahim GÜRSOY

Salon Garaj / Saat:12.00

 

 

14 Mart 2017

Kısa Film Gösterimi

"Son Fotoğraf"

Alper Baloğlu Anısına

Salon Garaj / Saat: 18.00


 

 

15 Mart 2017

Keçe Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

 

15 Mart 2017

Oyunculuk Eğitimi

Zafer BAL, İbrahim GÜRSOY

Salon Garaj / Saat:18.00

 

 

16 Mart 2017

Keçe Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

 

17 Mart 2017

Keman Eğitimi

Eğitmen: Cenk Önder Özen

CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği)

Salon Çatı / Saat: 17.00

 

 

18 Mart 2017

Keman Eğitimi

Eğitmen: Cenk Önder Özen

CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği)

Seminer Salonu / Saat: 11.00

 


 

18 Mart 2017

 

Söyleşi / Şiir Dinletisi / Saydam Gösterisi

"Çanakkale Zaferi ve Ruhu"

Eğitimci Esin SARAÇOĞLU

Türkiye Yazarlar Birliği Trabzon Şubesi

Salon Garaj / Saat: 16.00


 

18 Mart 2017

Mozaik Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

 

19 Mart 2017

Oyunculuk Eğitimi

Zafer BAL, İbrahim GÜRSOY

Salon Garaj / Saat:12.00

 

 

22 Mart 2017

Oyunculuk Eğitimi

Zafer BAL, İbrahim GÜRSOY

Salon Garaj / Saat:18.00

 

 

22 Mart 2017

Keçe Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

 

 

22 Mart 2017

CAKA / Master Class

CAKA Eğitimi alan öğrencilerin konser provası

CAKA İstanbul-Erenköy Şube Eğitmeni Namık Kemal YILDIRIM'ın katılımıyla

Salon Çatı / Saat: 17.00


 

23 Mart 2017

Keçe Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

 

24 Mart 2017

Keman Eğitimi

Eğitmen: Cenk Önder Özen

CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği)

Seminer Salonu / Saat: 17.00

 

 

25 Mart 2017

Keman Eğitimi

Eğitmen: Cenk Önder Özen

CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği)

Seminer Salonu / Saat: 11.00

 


25 Mart 2017

Mozaik Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

 

 

27 Mart 2017 

Tiyatro

"Atın Varsa Derdin Var"

Trabzon Şehir Tiyatrosu

Salon Garaj / Saat:20.00


 

29 Mart 2017

Keçe Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

 

30 Mart 2017

Keçe Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

 

31 Mart 2017

CAKA Trabzon Şubesi 1. Dönem Keman Eğitimi Konseri

Eğitmen: Cenk Önder Özen

Salon Garaj / Saat: 19.30

Toplam Yorum: 0 - Yorum Yaz
ŞUBAT 2017
01/02/2017

 

01 Şubat 2017

Oyunculuk Eğitimi

Zafer BAL, İbrahim GÜRSOY

Salon Garaj / Saat:18.00

 

 

01 Şubat 2017

Keçe Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

 

02 Şubat 2017

Keçe Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

 

03 Şubat 2017

Keman Eğitimi

Eğitmen: Cenk Önder Özen

CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği)

Salon Çatı / Saat: 17.00

 

 

04 Şubat 2017

Keman Eğitimi

Eğitmen: Cenk Önder Özen

CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği)

Salon Çatı / Saat: 11.00

 

 

04 Şubat 2017

Mozaik Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

 

05 Şubat 2017

Oyunculuk Eğitimi

Zafer BAL, İbrahim GÜRSOY

Salon Garaj / Saat:12.00

 

 

08 Şubat 2017

Oyunculuk Eğitimi

Zafer BAL, İbrahim GÜRSOY

Salon Garaj / Saat:18.00

 

 

08 Şubat 2017

Keçe Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

 

09 Şubat 2017

Keçe Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

 

10 Şubat 2017

Keman Eğitimi

Eğitmen: Cenk Önder Özen

CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği)

Salon Çatı / Saat: 17.00

 

 

11 Şubat 2017

Mozaik Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

 

11 Şubat 2017

Şöyleşi / İmza Günü

Yazar-Şair İbrahim KELEŞOĞLU

Dinleti solo Volkan YILMAZ

Salon Garaj / Saat: 17.30

 

 

11 Şubat 2017

Keman Eğitimi

Eğitmen: Cenk Önder Özen

CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği)

Salon Çatı / Saat: 11.00

 

 

12 Şubat 2017

Oyunculuk Eğitimi

Zafer BAL, İbrahim GÜRSOY

Salon Garaj / Saat:12.00

 

 

15 Şubat 2017

Oyunculuk Eğitimi

Zafer BAL, İbrahim GÜRSOY

Salon Garaj / Saat:18.00

 

 

15 Şubat 2017

Keçe Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00



16 Şubat 2017

Keçe Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

 

17 Şubat 2017

Keman Eğitimi

Eğitmen: Cenk Önder Özen

CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği)

Salon Çatı / Saat: 17.00

 

 

18 Şubat 2017

Keman Eğitimi

Eğitmen: Cenk Önder Özen

CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği)

Seminer Salonu / Saat: 11.00

 

 

18 Şubat 2017

Saydam Gösterisi /Söyleşi

“Güney Amerika Seyahati”

Alp Zekeriya SARAÇ

Salon Çatı / Saat: 14.00

 

 

18 Şubat 2017

Mozaik Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

 

19 Şubat 2017

Oyunculuk Eğitimi

Zafer BAL, İbrahim GÜRSOY

Salon Garaj / Saat:18.00

 

 

22 Şubat 2017

Keçe Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 


22 Şubat 2017

Oyunculuk Eğitimi

Zafer BAL, İbrahim GÜRSOY

Salon Garaj / Saat:18.00

 

 

23 Şubat 2017

Keçe Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

 

24 Şubat 2017

Keman Eğitimi

Eğitmen: Cenk Önder Özen

CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği)

Seminer Salonu / Saat: 17.00

 

 

25 Şubat 2017

Keman Eğitimi

Eğitmen: Cenk Önder Özen

CAKA (Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları Derneği)

Seminer Salonu / Saat: 11.00

 

 

25 Şubat 2017

Keçe Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

 

26 Şubat 2017

Oyunculuk Eğitimi

Zafer BAL, İbrahim GÜRSOY

Salon Garaj / Saat:12.00

Toplam Yorum: 0 - Yorum Yaz
OCAK 2017
02/01/2017

04 Ocak 2017

Keçe Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

 

05 Ocak 2017

Keçe Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

 

 

07 Ocak 2017

Mozaik Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

  

 

11 Ocak 2017

Keçe Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

  

 

12 Ocak 2017

Keçe Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

  

 

12 Ocak 2017

Tanıtım Sunumu /Söyleşi

"Cihat Aşkın- Türkiye’ye Kemanı Sevdiren Adam”

Prof. Dr. Osman BEKTAŞ, Doç. Dr. Abdullah AKAT

Salon Garaj / Saat:18.00

 

  

14 Ocak 2017

Mozaik Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

   

18 Ocak 2017

Keçe Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

  

19 Ocak 2017

Söyleşi / İmza Günü

Hamza GÜL (Allame)

Rep Sanatçısı

“Anakronik” müzik Albümü üzerine söyleşi ve imza günü

Salon Garaj / Saat:13.00

 

  

19 Ocak 2017

Keçe Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

  

 

21 Ocak 2017

Mozaik Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

  

22 Ocak 2017

Oyunculuk Eğitimi

Zafer BAL, İbrahim GÜRSOY

Salon Garaj / Saat:12.00

 

  

23 Ocak 2017

Sergi Açışlı / Sertifika Töreni

“Bir Usta Bin Usta” Projesi “Kemençe Yapımı”

Kültür ve Turizm Bakanlığı

Anadolu Sigorta A.Ş.

Trabzon Sanatevi

Salon Garaj / Saat:13.00

  

 

25 Ocak 2017

Keçe Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

  

26 Ocak 2017

Keçe Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

 

28 Ocak 2017

Mozaik Sanatı Atölye Çalışması

Eğitmen Rus sanatçı Lilliya Gorbatsevich

Sanatevi Okuma Salonu / Saat:13.00-17.00

 

 

29 Ocak 2017

Oyunculuk Eğitimi

Zafer BAL, İbrahim GÜRSOY

Salon Garaj / Saat:12.00

Toplam Yorum: 0 - Yorum Yaz
/ 1
Adres
: Cumhuriyet Mahallesi Özgür Caddesi No:18 TRABZON
Telefon
: +90 (0462) 600 6 444
Faks
: +90 (0462) 600 6 444
E-Posta