TRABZON SANATEVİ - Etkinlikler
ETKİNLİKLER
Şubat 2012
"GAN DAVASI" KISA FİLMİNİN ÖZEL GÖSTERİMİ YAPILDI

Yönetmenliğini Levent Özenç'in yaptığı, Senaryosunu Tamer Küçük'ün yazdığı, Hüseyin Sabri Kurtuldu, Ali Kemal Yılmaz, Tamer Küçük'ün oynadığı mizahi içerikli "Gan Davası" filmi, 09 Şubat 2012 tarihinde saat 18.00'da özel gösterimle basın mensuplarına sunuldu.

Etiketler: gan,davası
ANKARA- HER YÖNÜYLE TRABZON ETKİNLİKLERİ FUARINDAYDIK

Trabzon Sanatevi bu yıl 6.sı yapılan Ankara, “Her Yönüyle Trabzon Etkinlikleri” fuarında sanatı temsil eden tek kurum olarak geniş bir program gerçekleştirdi.


Trabzon Sanatevi, 23-26 Şubat 2012 tarihleri arasında bu yıl 6.sı yapılan Ankara, Her Yönüyle Trabzon Etkinlikleri fuarına geniş bir program ile katıldı. Trabzon Sanatevi, fuar etkinlikleri kapsamında kendisine tahsis edilen stantta Mizah Sanatı Derneği karikatür sergisi, Trabzon Fotoğraf Sanatı Derneği Fotoğraf Sergisi, Femin-Art Kadın Sanatçılar Derneği Resim sergisi açtı.

Salon etkinliklerinde Mizah Sanatı Derneği yapımı “Gan Davası” kısa filmi ve Karadeniz insanının yaşanmışlıklarından alıntıların yer aldığı fıkra tadındaki “Gugulumdakiler” oyunu izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi.

Çağdaş Yazarlar ve Sanatçılar Derneği’nin “Ganita” üzerine yazılmış şiirlerden oluşan “şiir Dinletisi”, Trabzon Yazarlar Birliği Derneği ve Karadeniz Yazarlar Birliği Derneği “Trabzon’un romanı, öyküsü, şiiri” konulu paneli yaptı.

Müzik Trabzon Müzik ve Halkoyunları Gençlik Spor Kulübü Derneği ve Trabzon Liselerinden Yetişenler Kültür ve Dayanışma Derneği’nin halk müziği ve sanat müziği konserleri yer aldı.

Adres
: Restorasyon nedeniyle geçici idari ofis adresimiz: Kunduracılar Cd. veya Halkevi Cd. Neşe Sk. No:1/2 Ortahisar/TRABZON adresindeyiz (Cumhuriyet Mahallesi Özgür Caddesi No:18 Ortahisar /TRABZON)
Telefon
: +90 (0462) 600 6 444
Faks
: +90 (0462) 600 6 444
E-Posta