TRABZON SANATEVİ - Etkinlikler
ETKİNLİKLER
OCAK 2018 | BAKAN SÜLEYMAN SOYLU VE VALİ YÜCEL YAVUZ MAKAMINDA ZİYARET EDİLDİ

 

İÇİŞLERİ BAKANI SAYIN SÜLEYMAN SOYLU'YA MAKAMINDA ZİYARETTrabzon Sanatevi yürütme ve yönetim kurulu üyeleri olarak Başkan Adnan Taç, Başkan Yardımcısı Mehmet Kuvvet, Genel Sekreter Fethi Yılmaz, Sayman Kenan Atalay, İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu'nun misafiri oldular.


Bakan Süleyman Soylu ile makamında görüşen Trabzon Sanatevi yöneticileri, sanatevi ve Trabzon sanatı üzerine sohbet ettiler. Yoğun programı, ülkemizin geçtiği hassas dönemin kendisine yüklediği büyük sorumluluğun daralttığı zamanına rağmen, sanatçılarla sohbet havasında samimi ve verimli bir görüşme gerçekleştirdi. Trabzon ile ilgili her konuda hassas bir duruş gösteren sayın bakanımıza bu duyarlılığından dolayı teşekkür ediyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

TRABZON VALİSİ SAYIN YÜCEL YAVUZ'A MAKAMINDA ZİYARET Trabzon Sanatevi yönetim ve yürütme kurulu olarak valimiz sayın Yücel Yavuz'u makamında ziyaret ettik. Ziyarete sanatevi başkanı Adnan Taç, yönetim ve yürütme kurulu üyelerinden Mehmet Kuvvet, Kenan Atalay, Fethi Yılmaz, Adnan Akyüz, Ali Kahveci, Kamuran Tuna katıldı.


Valimiz ile Trabzon Sanatevi mekanı ve yapılması gereken işlerle ilgili görüşme gerçekleşti. Restorasyon süreci ile ilgili bilgi alındı ve Trabzon Sanatevi'nin yıl içerisinde gerçekleştirdiği etkinlikler ve restorasyon sürecindeki isteklerimiz iletildi. oldukça fazla zaman ayıran sayın valimize teşekkür ediyoruz. 

 

 

Etiketler:
Adres
: Restorasyon nedeniyle geçici idari ofis adresimiz: Kunduracılar Cd. veya Halkevi Cd. Neşe Sk. No:1/2 Ortahisar/TRABZON adresindeyiz (Cumhuriyet Mahallesi Özgür Caddesi No:18 Ortahisar /TRABZON)
Telefon
: +90 (0462) 600 6 444
Faks
: +90 (0462) 600 6 444
E-Posta