TRABZON SANATEVİ - Etkinlikler
ETKİNLİKLER
NİSAN 2018 | İL BAŞKANLARIMIZA ZİYARET...

 

GÖREVLERİNE YENİ SEÇİLEN İL BAŞKANLARIMIZI ZİYARET ETTİK...


CHP Trabzon İl Başkanlığına şeçilen Güzide Önsel Uzun'a hayırlı olsun ziyaretinin yanı sıra, kısa bir süre önce vefat eden eski il başkanı Yavuz Karan için de başsağlığı ve taziye ziyareti yapıldı. Ziyarete Trabzon Sanatevi Başkanı Adnan Taç, yönetim ve yürütme kurulu Üyelerinden Kenan Atalay ve Fethi Yılmaz katıldılar. Ziyarette Trabzon Sanatevi'nin  Trabzon'un kültür ve sanat hayatındaki rolü ve katkıları üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

AK Parti Trabzon İl Başkanlığına seçilen Haydar Revi'ye hayırlı olsun ziyareti yapıldı. İl Başkanlığı yönetiminden Halil İbrahim Demirtaş'ın da hazır bulunduğu ziyarete Trabzon Sanatevi Başkanı Adnan Taç, Yönetim ve yürütme kurulu üyelerinden Kenan Atalay ve Kamuran Tuna katıldı. İl Genel Meçlisi başkanılığı döneminde Trabzon Saatevi'ne ve ihtiyaçlarına yönelik duyarlılık gösteren ve destek olan başkan Haydar Revi, bundan sonraki süreçte de aynı duyarlılığı göstereceğini yineledi. Ziyarette Trabzon Sanatevi'nin faaliyetleri ve kent adına geleceğe yönelik hadeferi konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.
 

 

Etiketler:
Adres
: Restorasyon nedeniyle geçici idari ofis adresimiz: Kunduracılar Cd. veya Halkevi Cd. Neşe Sk. No:1/2 Ortahisar/TRABZON adresindeyiz (Cumhuriyet Mahallesi Özgür Caddesi No:18 Ortahisar /TRABZON)
Telefon
: +90 (0462) 600 6 444
Faks
: +90 (0462) 600 6 444
E-Posta