TRABZON SANATEVİ - Etkinlikler
ETKİNLİKLER
ŞUBAT 2019 | ORTAHİSAR BELEDİYE BAŞKANI AMET METİN GENÇ'İN ZİYARETİ

 

 


ORTAHİSAR BELEDİYE BAŞKANI AV. AHMET METİN GENÇ

TRABZON SANATEVİ YÖNETİM VE YÜRÜTME KURULU ÜYELERİNİ ZİYARET ETTİ.Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan seçim çalışmaları sürecinde Trabzon Sanatevi yönetim ve yürütme kurulu üyelerini de ziyaret etti. Trabzon Sanatevi binasının restorasyonda olması nedeniyle, Trabzon Sanatevi üye derneklerimizden Trabzon Liselerinden Yetişenler Kültür ve Dayanışma Derneği lokalinde gerçekleşen görüşme oldukca olumlu geçti.

Trabzon Sanatevi Başkanı Adnan Taç, yönetim ve yürütme kurulu üyelerinden Kenan Atalay, Mehmet Kuvvet, Kamuran Tuna, Adnan Akyüz, İbrahim Gürsoy ve TLYD dernek üyelerinin katılım sağladığı toplantıda kentsel eksiklikler, yapılan kültürel ve sanatsal çalışmaların değerlendirilmesi ve yapılması gerekenler konusunda bilgi paylaşımında bulunuldu. Etiketler:
Adres
: Restorasyon nedeniyle geçici idari ofis adresimiz: Kunduracılar Cd. veya Halkevi Cd. Neşe Sk. No:1/2 Ortahisar/TRABZON adresindeyiz (Cumhuriyet Mahallesi Özgür Caddesi No:18 Ortahisar /TRABZON)
Telefon
: +90 (0462) 600 6 444
Faks
: +90 (0462) 600 6 444
E-Posta