TRABZON SANATEVİ - Etkinlikler
ETKİNLİKLER
NİSAN 2019 | ANKARA FUAR ETKİNLİKLERİMİZ VE BAHAR KONSERLERİMİZ

 

 

TRABZON LİSELERİNDEN YETİŞENLER KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİMİZİN

BAHAR KONSERLERİ


Trabzon Sanatevi Üyesi derneklerimizden olan Trabzon Liselerinden Yetişenler Kültür ve Dayanışma Derneği bahar konserleriyle 2018-2019 sanat sezonunu kapatıyor. Şef Özdemir Hafızoğlu yönetimindeki Türk Müziği Korosu ve Şef Çağla Araz Yönetimindeki Türk Halk Müziği Korosu davetli koro ve müzisyenlerin katılımıyla müzikseverlere yine çok güzel konser programı sunacaklar. Halkımıza açık ve ücretsiz olan bu güzel konserleri kaçırmamanızı öneriyoruz.  

 

 

 

 

 ...................................................................................................................................................................................

 

 

TRABZON SANATEVİ OLARAK ANKARA ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİNDE YAPILACAK OLAN "TRABZON GÜNLERİ"  FUARINDAYIZTrabzon Sanatevi olarak, geleneksel hale gelen "Trabzon Günleri Fuarı"nda olacağız. Trabzon Sanatevi'ne ayrılan stantda; Mizah Sanatı Derneği'nin karikatür Sergisi, Fotoğraf Sanatı Derneği'nin Fotoğraf Sergisi, Çağdaş Yazarlar ve Sanatçılar Derneği, Türkiye Yazarlar Birliği Derneği Trabzon Şubesi üyelerine ait kitapların, Kıyı, Sonhaber ve Serander yayınevlerine ait yazarlarımızın kitaplarının yer alacağı reyon olacaktır. Ayrıca Çağdaş Yazarlar ve Sanatçılar Derneği adına, dernek başkanı Yazar-Şair Mehmet Kuvvet "Trabzon'dan Öyküsel Portreler" adı altında 19 Nisan 2019 saat:17.30'da ve 20 Nisan 2019 saat:15.00'da anlatı-sunum programlarını gerçekleştirecektir. Fuara katılacak tüm sanatseverleri standımızı gezmeye ve programlarımızı takip etmeye davet ediyoruz.


 

 

 

  

Adres
: Restorasyon nedeniyle geçici idari ofis adresimiz: Kunduracılar Cd. veya Halkevi Cd. Neşe Sk. No:1/2 Ortahisar/TRABZON adresindeyiz (Cumhuriyet Mahallesi Özgür Caddesi No:18 Ortahisar /TRABZON)
Telefon
: +90 (0462) 600 6 444
Faks
: +90 (0462) 600 6 444
E-Posta