TRABZON SANATEVİ - Etkinlikler
ETKİNLİKLER
Ocak 2011
3. DÖNEM SİNEMA ATÖLYESİ EĞİTİMİ SONA ERDİ
Trabzon Sanatevi'nin 3. Dönem olarak başlattığı "Sinema Atölyesi" eğitimi 23 Ocak 2011 tarihinde yapılan çekim çalışmaları ile tamamlandı. Görüntü Yönetmeni Aytekin Çakmakçı'nın eğitmenliğinde verilen temel sinemacılık eğitimi 01 Aralık 2010 tarihinde başlamıştı. Eğitime katılanlara, sanatevi tarafından hazırlanan katılım belgeleri verilmektedir.
Etiketler: sinema,atolyesi
İŞ ADAMI NACİ ORHAN ZİYARET EDİLDİ
Trabzon Sanatevi, geleneksel hale getirdiği ve günlere yayılan uzun soluklu, geniş katılımlı sanat günlerini 2009 ve 2010 yıllarında gerçekleştirdi. Sanatevine ve sanat günlerine desteğini esirgemeyen yerel yöneticilere, sivil toplum kuruluşu yöneticilerine ve iş adamlarımıza yönelik plaket töreni Haziran 2010 ayı içerisinde yapılmıştı. İşleri nedeniyle plaket törenine katılamayan iş adamı Naci Orhan, sanatevi yönetim kurulu üyelerince ziyaret edildi.
Trabzon Sanatevi Derneği Başkanı Adnan Taç ve Denetleme Kururlu Başkanı Kenan Atalay tarafından ziyaret edilen iş adamı Naci Orhan’a plaketi takdim edildi. Sanatevi yönetim kurulu üyeleri sanata ve sanatevine desteklerinden dolayı kendisine teşekkür etti. İş adamı Naci Orhan da konuşmasında “İşlerin yoğunluğundan kültür ve sanat etkinliklerine ve sanatçılarımıza zaman ayıramıyoruz. Kent adına, ülkemiz adına sizlere destek olmak bizlerin görevi. Bu eksiğimizi gidermemize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. En kısa zamanda sanatevini ziyaret edeceğim.” Dedi.
Etiketler: naci,orhan
Adres
: Restorasyon nedeniyle geçici idari ofis adresimiz: Kunduracılar Cd. veya Halkevi Cd. Neşe Sk. No:1/2 Ortahisar/TRABZON adresindeyiz (Cumhuriyet Mahallesi Özgür Caddesi No:18 Ortahisar /TRABZON)
Telefon
: +90 (0462) 600 6 444
Faks
: +90 (0462) 600 6 444
E-Posta