TRABZON SANATEVİ - Etkinlikler
ETKİNLİKLER
Nisan 2013
ALİGİTAR DİNLETİSİ YAPILDI

Gitar sanatçısı Ali Sezgin'in müzik dinletisi sanatevinde yapıldı. Farklı tarzı ile zaman zaman sanatseverlerle buluşan Ali sezgin dinleyenlere hoşca vakit geçirdi.

Etiketler: ali sezgin
TRABZON SANATEVİ 5. SANAT GÜNLERİNE DOĞRU

Trabzon Sanatevi geleneksel hale getirdiği ve on gün süren sanat günlerinin bu yıl 5. sini sanatseverlerle buluşturacak.

Etiketler: 5. sanat günleri
KARADENİZ EDEBİYAT BULUŞMALARININ-3 YAPILDI

Türkiye Yazarlar Birliği Trabzon Şubesi ve Ada Dergisinin ortaklaşa gerçekleştirdikleri "Karadeniz Edebiyat Buluşmaları-3" etkinliğinin konukları Yazar Güray Süngü ve Yazar Işık Yanar oldu. Sanatevi Salon Garaj'da gerçekleştirilen söyleşi programını Yazar Serkan Türk yönetti.


GELENEKSEL EL NAKIŞLARI SERGİSİ

Trabzon Halk Eğitim Müdürlüğü ve Aynur Tarım Sanat ve Hobi Merkezi'nin birlikteliğinde yapılan atölye çalışması sonucunda üretilen geleneksel el nakışları sergisi Trabzon Sanatevinde açıldı.

DEPREM SONRASI VAN'DA TİYATRO

Trabzon Devlet Tiyatrosunun bu yıl 14.'sünü gerçekleştirdiği uluslararası tiyatro festivali kapsamında van depremi sonrasında yaşananlar ve Van Devlet Tiyatrosunun deprem sırasında ve sonrasında üstlendiği sorumlulukların anlatıldığı bir söyleşi yapıldı. Söyleşiyi Van Devlet Tiyatrosu Müdürü Esat Tanriverdi ve Trabzon Devlet Tiyatrosu Müdürü Fatih Dokgöz birlikte yaptılar.


Etiketler: van,depremi,tiyatro
HALK MÜZİĞİ İLE DİYAR DİYAR

Trabzon Sanatevi üyesi olan Trabzon Müzik ve Halkoyunları Gençlik Spor Kulübü Derneği'nin halk müziği korosu Şef Yaşar Nas yönetiminde verdiği konserle sanatseverleri Anadolumuzun zengin kültürü ile diyar diyar gezdirdi.


Adres
: Restorasyon nedeniyle geçici idari ofis adresimiz: Kunduracılar Cd. veya Halkevi Cd. Neşe Sk. No:1/2 Ortahisar/TRABZON adresindeyiz (Cumhuriyet Mahallesi Özgür Caddesi No:18 Ortahisar /TRABZON)
Telefon
: +90 (0462) 600 6 444
Faks
: +90 (0462) 600 6 444
E-Posta