TRABZON SANATEVİ - Etkinlikler
ETKİNLİKLER
Ekim 2015 / 7. Sanat Günleri Konserleri
7. ULUSLARARASI SANAT GÜNLERİ KONSERLERİ KÜLTÜRLERİ BULUŞTURACAK...

 

Trabzon Sanatevi bu yıl 03-10 Ekim 2015 tarihleri arasında gerçekleştireceği 7. Uluslararası Sanat Günlerinde, sanatseverleri konserlerle buluşturacak.Trabzon Sanatevi Gürcistan'dan gelen KANUDOSİ JAZZ BAND, Rusya'dan gelen ve piyano eşliğinde Rus repertuvarından parçalar seslendirecek olan IRINA ROMANOVSKAIA ve ELENA GAIDUK, ülkemizin beğeni ile izlenen müzik grubu 3 TENOR konserlerini KTÜ. Osman Turan Kongre ve Kültür Merkezinde giriş biletli şeklinde gerçekleştirecektir.
Bu konserleri izlemek için, konser irtibat noktaları oluşturulmuştur. Bu noktalar Trabzon Sanatevi, Kalender kafe&Restorant, Ra Kitabevi, Derya Kitabevi, Akademi Kitabevi, Sonhaber Matbaacılık olarak belirlenmiştir.

 

 

 

 

 

 

 


Ayrıca halka açık olarak Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezinde yapılacak olan Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarı ULUDAĞ MAKAM konseriyle ve Trabzon Sanatevi Salon Garaj'da KTÜ. Devlet Konservatuvaru Öğretim Üyelerinin yapacakları üç ayrı konserle Trabzonlu sanatseverler müzikal anlamda önemli kültürel buluşmaların güzelliklerini yaşayacaklar. Bu konserler için elinizi çabuk tutmanızı ve kaçırmamanızı öneriyoruz.

 

 

 

Adres
: Restorasyon nedeniyle geçici idari ofis adresimiz: Kunduracılar Cd. veya Halkevi Cd. Neşe Sk. No:1/2 Ortahisar/TRABZON adresindeyiz (Cumhuriyet Mahallesi Özgür Caddesi No:18 Ortahisar /TRABZON)
Telefon
: +90 (0462) 600 6 444
Faks
: +90 (0462) 600 6 444
E-Posta