TRABZON SANATEVİ - Etkinlikler
ETKİNLİKLER
NİSAN 2016 | Mustafa Öztürk'ün yeni Kitabı... Seminer Yeni Bilincin Yükselişi... Mozaik Eğitimi Başladı...
SEMİNER, YENİ BİLİNCİN YÜKSELİŞİ...

 

 

Yeni bilincin yükselişi konulu seminer ve söyleşi 09 Nisan 2016 tarihinde saat 17.00'da Salon Garaj'da yapılacak. Yeni Bilincin Yükselişi isimli Kişisel Gelişim temalı Seminer ve Söyleşide, NLP bilgisi, Anadolu Kültürü ve NLP ile ilişkisi, Bilinaltı programlamanın hayatımıza nasıl girdiği, kendi bilincimizi nasıl temiz tutabileceğimiz gibi konular gündeme gelecek. İnteraktif bir sunum hazırlayan Profesyonel Danışman Göksel AKSEL, katılımcıların da görüşlerini alıp, sorularını yanıtlayacak. Katılım halka açık ve üçretsizdir.

 

 
MOZAİK SANATI EĞİTİMİ BAŞLADI...

 

 

Eğitimini mozaik sanatçısı Liliya GORBATSEVICH'in vereceği mozaik sanatı kursu; Nisan ve Mayıs aylarında, hafta içi çarşamba, perşembe, cuma günleri olacak şekilde 13.30-18.30 saatleri arasında verilmeye başlandı. Eğitim, ilerleyen aylarda tekrar edilecektir.
YAZAR MUSTAFA ÖZTÜRK'ÜN YENİ KİTABI ÇIKTI...

 

 

Yazar Mustafa Öztürk'ün yeni Kitabı "Karanlıktaki Boşluk" Ares Yayınlarında çıktı. Sorumsuz ,ailesi ile ilgilenmeyen bir baba, hasta bir eş, fakir ailenin sosyetik kızının aşk hayatı ve annesinin ölümü ile psikolojik sorunlar yaşayan küçük bir kızın hikayesi...Adres
: Restorasyon nedeniyle geçici idari ofis adresimiz: Kunduracılar Cd. veya Halkevi Cd. Neşe Sk. No:1/2 Ortahisar/TRABZON adresindeyiz (Cumhuriyet Mahallesi Özgür Caddesi No:18 Ortahisar /TRABZON)
Telefon
: +90 (0462) 600 6 444
Faks
: +90 (0462) 600 6 444
E-Posta