AYLIK/YILLIK PROGRAM
ARALIK 2016
20/12/2016

 

 

01-26 Aralık 2016

 

Kemençe Yapımı Eğitimi
“Bir Usta Bin Usta Sosyal Sorumluluk Projesi”
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Anadolu Sigorta A.Ş
Trabzon Sanatevi
Salon Çatı / Saat: 11.00-17.00

 

 

11. İŞÇİ FİLMLERİ FESTİVALİ

Festival Programı

 

23 Aralık Cuma 

Saat 18.00
Kokteyl ve Açılış

Saat 18.30
Peki Şimdi Nereye? – Kurgu- 110dk

 



24 Aralık Cumartesi

Saat 13.00
Toz Bezi- Kurgu- 98dk

Saat 15.00
Söyleşi-İmza
Yazar Seray Şahiner
 Moderatör : Serkan Türk

Saat 17.00
Sarmaşık- Kurgu- 104dk

Saat 19.00
Uzun Lafın Kısası- Belgesel- 19dk

Saat 19.30
Marx Geri Döndü- Kurgu- 49dk

 

 


25 Aralık Pazar


Saat 13.00
Biz Sambacı Değiliz- Belgesel- 41dk


Saat 14.00
Kapalı Gişe- Belgesel- 39dk

Saat 15.00
Atölye/Söyleşi
“Edebiyat ve Sinema İlişkisi”
Vural Uzundağ – Gökçe Bezirgan
 Moderatör : Serkan Türk

Saat 17.00
Tarzan Kemal- Belgesel- 20dk

Saat 17.30
Gözyaşı Yolu- Belgesel- 30dk

Saat 18.00
Abluka- Kurgu- 119dk 

Toplam Yorum: 0 - Yorum Yaz
KASIM 2016
01/11/2016

 

 

01-26 Aralık 2016


Kemençe Yapımı Eğitimi
“Bir Usta Bin Usta Sosyal Sorumluluk Projesi”
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Anadolu Sigorta A.Ş
Trabzon Sanatevi
Salon Çatı / Saat: 11.00-17.00 (Hafta içi her gün)

Toplam Yorum: 0 - Yorum Yaz
EKİM 2016
02/10/2016

 

 

01-30 Ekim 2016

 

Kemençe Yapımı Eğitimi
“Bir Usta Bin Usta Sosyal Sorumluluk Projesi”
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Anadolu Sigorta A.Ş
Trabzon Sanatevi
Salon Çatı / Saat: 11.00-17.00

 


8. ULUSLARARASI SANAT GÜNLERİ PROGRAMI

12-16 EKİM 2016

 

1. GÜN

12 EKİM 2016 - ÇARŞAMBA

 

13.00 - 14.00     Açılış

                        Trabzon Sanatevi Bahçesi

                        - Horon Ekibi Karşılama

                         Trabzon Müzik ve Halkoyunları Gençlik Spor Kulübü Derneği

 

                        - Protokol Konuşmaları

 

 

14.00 - 15.00     Sergi Açılışları

                        Trabzon Sanatevi Bahçesi

                        “Fotoğraf, Karikatür, Resim, Şiir Sergisi”

                         Çağdaş Yazarlar ve Sanatçılar Derneği

                         Karadeniz Plastik Sanatlar Derneği

                         Mizah Sanatı Derneği

                         Trabzon Fotoğraf Sanatı Derneği

                         Karadeniz Yazarlar Birliği Derneği

                         Türkiye Yazarlar Birliği Trabzon Şubesi

                                               

 

16.00                Resim, Fotoğraf, Ahşap ve Seramik üzerine Dekoratif Resim Sergisi Açılışı

                        Kültür ve Turizm Müdürlüğü Güzel Sanatlar Galerisi

                        İran İslam Cumhuriyeti Ressam SADEGH EMADZADEH

                        İran İslam Cumhuriyeti Fotoğraf Sanatçısı SEYEDEH SOMAYEH AZARNIYOUR

                        Rusya Federasyonu Ressam RAMAZAN KHUAZHEV   

                        Sergi Süresi 12-16 Ekim 2016

 

 

17.00 - 19.00     Söyleşi/ İmza Günü

                        Trabzon Sanatevi / Salon Garaj

                        “100. Yılında Türk Sineması”

                        Yazar-Sinema Eleştirmeni Atilla DORSAY

                        Oyuncu, Siyasetçi, Öğretim Görevlisi Ediz HUN

 

 

20.00 - 22.00     Açılış Konseri

                        Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi

                        Reso Kiknadze Quintet Caz Grubu

                        IRAKLII KORKOTASHVILI, LASHA SAKVARELIDZE, MIKHEIL JAPARIDZE,

                        NİKOLOZ GABADZE, REVAZ KIKNADZE

                        GÜRCİSTAN



SÖYLEŞİSİZ İMZA GÜNLERİ

Trabzon Sanatevi Bahçesi

 

12 EKİM 2016

Yusuf AYTİN

Turhan EYÜBOĞLU




8. ULUSLARARASI SANAT GÜNLERİ PROGRAMI

12-16 EKİM 2016

 

2. GÜN

 

13 EKİM 2016 - PERŞEMBE

 

14.00 - 14.45     Söyleşi

                        Trabzon Sanatevi / Salon Garaj

                        Bir Yazar-Koleksiyoner Gözüyle Genç Ressamlar

                        Yazar-Koleksiyoner Vecdi UZUN

                       

 

15.00 - 15.30     Kısa Film Gösterisi

                        Trabzon Sanatevi / Salon Garaj          

                         “Bir Deniz, Bir Rüya, Bir şiir”

                         Yönetmen Müfit Semih BAYLAN                   

 

 

16.00 - 17.00     Konferans

                        Trabzon Sanatevi / Salon Garaj

                         “Kent Belleği ve Müzeler”

                         Kadir ŞİŞGİNOĞLU

                         KTÜ. Fatih Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü                   

                                                           

 

17.30 - 19.00     Şiir-Müzik Dinletisi/İmza Günü

                        Trabzon Sanatevi / Salon Garaj

                        “Özlemin Dili Olsa”

                         Yazar-Şair Nihat BEHRAM - Müzisyen Haluk ÇETİN

 

 

20.00 - 22.00     Konser

                        Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi

                        Solist ANNA SAVVOVA

                        Pop Müzik Repertuvarı             

                       RUSYA FEDERASYONU



SÖYLEŞİSİZ İMZA GÜNLERİ

 Trabzon Sanatevi Bahçesi


13 EKİM 2016

Hüseyin ÇEVİK

Osman KONAK

 Haydar ÇORUHLU

 



8. ULUSLARARASI SANAT GÜNLERİ PROGRAMI

12-16 EKİM 2016

 

3. GÜN


14 EKİM 2016 - CUMA

 

 15.00 - 15.30     Saydam Gösterisi

                        Trabzon Sanatevi / Salon Garaj

                       

                        ‘’Hayy’’

                        Tuba ÇELİK

 

                        Human’’

                        Oğuzhan HACISALİHOĞLU

                       Trabzon Fotoğraf Sanatı Derneği

 

 

16.00 - 17.00     Şiir Dinletisi

                        Trabzon Sanatevi / Salon Garaj

                        “Şairlerin Dilinden”

                        Ahmet TAŞ, Emel BAŞ, Hayati AYÇİÇEK, Haydar ÇORUHLU,

                        Kamuran TUNA, Malike ÇİÇERALİ, Mustafa MAZLUM,

                        Neriman KOÇ, Sebahattin ŞENTÜRK

                        Karadeniz Yazarlar Birliği Derneği

 

 

17.30 - 19.00     Söyleşi

                        Trabzon Sanatevi / Salon Garaj

                        Toplumsal Değişim ve Sinema”                       

                        Sanat Eleştirmeni Halil Vecdi SAYAR

 

 

20.00 - 22.00     Konser

                         Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi

                        “Güz Renkleri, Gönül Sesleri”

                        Abdullah AKAT (Keman-Vokal), Eylen DERÇİN (Tambur-Vokal),

                        Yıldıray CİHANOĞLU (Bağlama-Vokal), M. Burçin DERÇİN (Kanun),

                        İlhan BARUTÇU (Ney), Merve EKEN KÜÇÜKAKSOY (K.Kemençe),

                        Mustafa TEKÇE (Ud), Alper AKGÜL (Piyano), İlhan KOÇAKOĞLU,

                        Osman ÖZAKSU (Ritim Saz)

                        Karadeniz Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı



SÖYLEŞİSİZ İMZA GÜNLERİ

 Trabzon Sanatevi Bahçesi


14 EKİM 2016

Esma Ala TÜRKMEN

Cavidan YILMAZ

 Nazmiye GÜVEN YAZICI




8. ULUSLARARASI SANAT GÜNLERİ PROGRAMI

12-16 EKİM 2016

 

4. GÜN

 

15 EKİM 2016 - CUMARTESİ

 

13.00 - 13.30     Saydam Gösterisi

                        Trabzon Sanatevi / Salon Garaj          

                        ‘’Sokakların Renkleri’’

                          Süleyman ÇAM

                       

                        ‘’Yöremizden Kelebekler’’

                        Erdoğan ÖĞRETMEN

                        Trabzon Fotoğraf Sanatı Derneği         

                                               

 

14.00 - 15.00     Anma ve Söyleşi

                         Trabzon Sanatevi / Salon Garaj

                         Yazar-Şair İhsan BEKTAŞ’ı Anma

                        Çağdaş Yazarlar ve Sanatçılar Derneği

 

 

15.30 - 16.00     Şiir Dinletisi

                        Trabzon Sanatevi / Salon Garaj

                        “Veli’nin Oğlu-Orhan Veli Şiirleri”

                        Muhammet Miraç ARSLANTÜRK

 

 

16.30 - 17.00     Kısa Film Gösterisi /Ödüllü Kısa Filmler

                        Trabzon Sanatevi / Salon Garaj

                        “Bıyık”

                        Yönetmen Umut DELİMEHMET

                        “Yılkı” 

                        Yönetmen Hakan SÜMER

                        “Sonuç”

                        Yönetmen Hakan SÜMER        

                        Mizah Sanatı Derneği   

 

 

17.30 - 19.00     Söyleşi

                        Trabzon Sanatevi / Salon Garaj

                        “Cumhuriyet Sürecinde Sanat”

                         Sinema Oyuncusu-Yönetmen-Siyasetçi Berhan ŞİMŞEK

 

 

20.00 - 22.00     Konser

                        Trabzon Sanatevi Salon Garaj

                        “Trionağme”

                        Dilek DİNÇER (piyano), Serdar OKUR(Ud), Kayhan KURTULDU (Tambur)

                        İsmail ERASLAN (Solist)                                                                 



SÖYLEŞİSİZ İMZA GÜNLERİ

 Trabzon Sanatevi Bahçesi


15 EKİM 2016

Zekeriya SAKA

Mehmet KUVVET


 

 

 8. ULUSLARARASI SANAT GÜNLERİ PROGRAMI

12-16 EKİM 2016

 

5. GÜN

 

16 EKİM 2016 - PAZAR

 

13.00 - 13.30     Saydam Gösterisi

                         Trabzon Sanatevi / Salon Garaj

                        “Kuşların Dünyası’’

                         Ali KAHVECİ

 

 

14.00 - 15.00     Konferans/Sunu

                        Trabzon Sanatevi / Salon Garaj

                         “Trabzon Halk oyunları ve Halk Kültürü”

                          Prof. Dr. Orhan DURGUN

                          Karadeniz Uşakları Horon Akademisi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı

 

 

15.30 - 16.30     Söyleşi / İmza günü

                        Trabzon Sanatevi / Salon Garaj

                        “Yazar-Yayıncı İlişkileri ve Editörlük Kurumu”

                        Yazar-Şair Öner CİRAVOĞLU

                        Kolaylaştırıcı Gazeteci-Yazar Ahmet Şefik MOLLAMEHMETOĞLU

 

 

17.00 - 18.30     Söyleşi

                         Trabzon Sanatevi / Salon Garaj

                        “Seni Seven Ölsün Filmi ve Sinemada Karadeniz”

                          Yönetmen Cem TABAK

                          Oyuncular; Hüseyin Avni DANYAL, Fulya ZENGİNER

 

 

20.00 - 22.00     Kapanış Konseri ve Plaket Töreni

                        Karadeniz Teknik Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi

                        “Ozan Neşet Ertaş ve Azerbaycan Türküleri konseri”

                         Solist ELNARA ABDULLAYEVA

                         Azerbaycan Halk Müziği Sanatçısı

                         Sazlar; MASIM ISLAMOV, ELVIN NOVRUZOV, IDRIS TAKHIYEV,

                         KHAYYAM GULIYEV, ANTIG SEYIDOV, ELKHAN BAKHISOV

                         AZERBAYCAN


SÖYLEŞİSİZ İMZA GÜNLERİ

Trabzon Sanatevi Bahçesi


16 EKİM 2016

Özer CİRAVOĞLU

Ahmet Şefik MOLLAMEHMETOĞLU



Toplam Yorum: 0 - Yorum Yaz
EYLÜL 2016
01/09/2016

 

 

01-30 Eylül 2016


Kemençe Yapımı Eğitimi
“Bir Usta Bin Usta Sosyal Sorumluluk Projesi”
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Anadolu Sigorta A.Ş
Trabzon Sanatevi
Salon Çatı / Saat: 11.00-17.00 (Hafta içi her gün)

Toplam Yorum: 0 - Yorum Yaz
HAZİRAN 2016
01/06/2016

 

 

01 Haziran 2016
Konser
"Türk Halk Müziği Konseri"
Hozangel Müzik ve Halkoyunları Derneği
Salon Garaj / Saat:19.30

 

02 Haziran 2016
Konser
“Ahmet Saka İlköğretim Okulu Korosu"
Şef: Hasan Soytaş
Salon Garaj / Saat: 19.00


 

11 Haziran 2016
İmza Günü
"Salıncak, Aşk ve Düğün"
Yazar Osman Konak
Salon Garaj / Saat:14.00

 


17 Haziran 2016
Sergi / Söyleşi
İpekyolu Ortaokulu
Sergi Bahçe 17-19 Haziran 2016 / Açılış Saat:12.00
Söyleşi Salon Garaj / Saat:10.00

 

18 Haziran 2016
Konser
MAHİ Müzik Grubu Konseri 
Salon Garaj / Saat:21.30

 

19 Haziran 2016
Kore Geleneksel Oyun Günleri
"Trabzon Sejonghakdang Korece Öğretmenleri"
Halka Açık Sanatevi Bahçesi / Saat 20.30 - 22.30

 

 

 

Toplam Yorum: 0 - Yorum Yaz
MAYIS 2016
30/04/2016

 

01 Mayıs 2016
Oyunculuk Eğitimi
"Ses, Nefes, Diksiyon, Fonetik, Oyunculuğa Giriş, Kamera Önü Oyunculuk”
İbrahim GÜRSOY
Salon Garaj / Saat:15.00-17.00

 

07 Mayıs 2016
Fotoğraf Sergisi
“Trabzon'un Kültürel Belleğinde 80 Yıllık Mazi"
Trabzon Liselerinden Yetişenler Kültür ve Dayanışma Derneği 
Açılış saat 14.00
Sergi Süresi 07-14 Mayıs 2016
Sanatevi Bahçesi


Konser
“Slow ve Pop şarkılar"
Ömer Durmuş / Caner Ömür
Salon Garaj / Saat:16.00-18.00

 

Tiyatro
"Dokuz Canlı"
Trabzon Şehir Tiyatrosu
Salon Garaj / Saat:20.00


12 Mayıs 2016
Tiyatro
"Dokuz Canlı"
Trabzon Şehir Tiyatrosu
Salon Garaj / Saat:20.00

 

13 Mayıs 2016
Resim Sergisi
Eğitimci Pervin Karslı Sarıalioğlu 
Trabzon Sanatevi Resim Atölyesi
Sergi Süresi / 13-20 Mayıs 2016
Salon Garaj / Saat:17.30

 

14 Mayıs 2016
Söyleşi
"Trabzon'un Kültürel Belleğinde 80 Yıllık Mazi"
Trabzon Liselerinden Yetişenler Kültür ve Sanat Derneği
Salon Çatı / Saat: 18.00

 

21 Mayıs 2016
Tiyatro
"Dokuz Canlı"
Trabzon Şehir Tiyatrosu
Salon Garaj / Saat:20.00

 

28 Mayıs 2016
Türk Halk Müziği Konseri
Trabzon Liselerinden Yetişenler Kültür ve Dayanışma Derneği
Salon Garaj / Saat:20.00


29 Mayıs 2016
Türk Halk Müziği Konseri
Yavuz Nas
Salon Garaj / Saat:19.30

Toplam Yorum: 0 - Yorum Yaz
NİSAN 2016
22/03/2016

 

 

01 Nisan 2016
Seminer
“Sahne Tekniği, Tiyatro Müziği, Ses Efekti Ve Teknolojisi”
Kondüvit ve Sahne Amiri Müfit Semih BAYLAN
Salon Garaj / Saat:18.00-20.00 

 

02 Nisan 2016
Seminer
“Fotoğraf Makinesi Teknik Tanıtımı Ve Fotoğraf Tanıtımı Teknikleri”
Nikon Türkiye Eğitim Departmanı
Trabzon Fotoğraf Sanatı Derneği
Salon Garaj / Saat:17.00-20.00 

 

02 Nisan 2016
İmza Günü
Yazar Ömer Derviş Kazancıoğlu
Salon Garaj / Saat:13.00-15.00

 

03 Nisan 2016
Oyunculuk Eğitimi
"Ses, Nefes, Diksiyon, Fonetik, Oyunculuğa Giriş, Kamera Önü Oyunculuk”
İbrahim GÜRSOY
Salon Garaj / Saat:12.00-14.00 

 

09 Nisan 2016
Seminer
"Kişisel Gelişim ve Motivasyon”
Kişisel Gelişim Uzmanı Göksel AKSEL
Salon Garaj / Saat:17.00-19.00 

 

10 Nisan 2016
Oyunculuk Eğitimi
"Ses, Nefes, Diksiyon, Fonetik, Oyunculuğa Giriş, Kamera Önü Oyunculuk”
İbrahim GÜRSOY
Salon Garaj / Saat:12.00-14.00 

 

10 Nisan 2016
Film Gösterimi
"Metris”
Yönetmen Oya Aslan / Namık Cibaroğlu
KTÜ. Öğrenci Kulübü
Salon Garaj / Saat:17.00-20.00 

 

17 Nisan 2016
Oyunculuk Eğitimi
"Ses, Nefes, Diksiyon, Fonetik, Oyunculuğa Giriş, Kamera Önü Oyunculuk”
İbrahim GÜRSOY
Salon Garaj / Saat:12.00-14.00 

 

24 Nisan 2016
Oyunculuk Eğitimi
"Ses, Nefes, Diksiyon, Fonetik, Oyunculuğa Giriş, Kamera Önü Oyunculuk”
İbrahim GÜRSOY
Salon Garaj / Saat:12.00-14.00

Toplam Yorum: 0 - Yorum Yaz
MART 2016
01/03/2016

 

03 Mart 2016
Tiyatro
"46’lıklar”
Mizah Sanatı Derneği Gugulumdakiler Tiyatrosu
Trabzon Sanatevi Salon Garaj / Saat: 19.00



04 Mart 2016

TRABZON 1. KADIN FESTİVALİ


1. GÜN
12:00 Açılış
Fotoğraf Sergisi
Türkün  Sümerkan, Hamiyet Özen, Dilek Bilge, Nermin Karsan, Nur Olcayto Koç
"Kimi İnsan Devrime Benzer" -  Enstelasyon (Yerleştirme) Sergisi
Şebnem  Demirelli


12:30 Canlı Performans
“Feminist Tarihden Kesitler”
Sema Turhan, Songül  Nadir


14:00 Panel
“Medya ve Cinsiyetçilik”
Prof. Dr. Şahinde YAVUZ - KTÜ İletişim Fakültesi, Fatma YAVUZ - Gazeteci, Elif ÇAVUŞ - Gazeteci


15:00 Belgesel Gösterimi Söyleşi
“Evden Pazara Görünmeyen Kadınlar”
İnci Emirzeoğlu-Yomra Kadın Koop., Nurper Gürdal-Yaşam Kadın Derneği, Teşrife Boysan- Trabzon Kadın Koop.
                       

17:00 Söyleşi
“Türkiye Sinemasında Kadın ve Bilge Olgaç”
Dilek Bilge


18:30 Sahne Performansı
“Laz Müziğinde Destani Geleneği”
S.Refika Kadıoğlu - Aktivis, Aycan Şeşen - (Vokal)  Aktivist

 

 

 

TRABZON 1. KADIN FESTİVALİ

 

2. GÜN

05 Mart 2016
10:00 Belgesel Gösterimi  
“Cenneteki Çöplük” Yönetmen Fatih Akın (Süre -1s 28 dk)        
Söyleşi - Sibel Suiçmez 


12:00 Söyleşi
“Çevre ve Kadın”
Nur Neşe Karahan - Yeşil Artvin Derneği, Ayşe Fettahoğlu - Tonya Kalandar Derneği, 
Nur Olcayto  Koç -  Aktivist, Hamiyet Özen - Mimar


13:30 Söyleşi
“Trabzon’da LGBT-İ Olmak”
Fırat Varatyan - Mor Balık


14:30 Belgesel Gösterimi
“İfakat” Yönetmen - Orhan Tekelioğlu


15:30 Film  Gösterimi
“Peki Şimdi Nereye?” Yönetmen - Nadine Labaki (Süre 1s.50 dk.)


17:30 Canlı Performans
“Savaş ve Kadın”
Nuray Yeşilaraz, 


Söyleşi
“Mülteci Olmak”
Esra Terzibaşi


19:00 Tiyatro Oyunu
“Bir Kaburga Sancısı” - Duygu Özalp

 



 

TRABZON 1. KADIN FESTİVALİ

 

3. GÜN

06 Mart 2016
09:00 Yin Yoga Atölyesi
Karaveli Yoga Atölyesinde


11:00 Cazılar Sofrası
Birlikte Kahvaltı Yapıyoruz


12:30 Beden Atölyesi (Sadece kadınların katılımına açıktır)
Hasbiye Günaçtı - Feminist Aktivist


15:00 Çizim Atölyesi
‘’Vahşi Kadın ve Kök Enerjisi’’ ( Sadece kadınların katılımına açıktır)
Şebnem Demirelli


16:00 Söyleşi
“Gülten Akın’ı Anıyoruz”
Neriman Calap - Nur Olcayto Koç


17:00 Şiir Dinletisi -İmza Günü
“Az Daha Güzeldik”
Şair Mihrap Aydın

 

 

13 Mart 2016
Oyunculuk Eğitimi
"Ses, Nefes, Diksiyon, Fonetik, Oyunculuğa Giriş, Kamera Önü Oyunculuk”
İbrahim GÜRSOY
Salon Garaj / Saat:12.00-14.00 


 

19 Mart 2016
Oyunculuk Eğitimi
"Ses, Nefes, Diksiyon, Fonetik, Oyunculuğa Giriş, Kamera Önü Oyunculuk”
İbrahim GÜRSOY
Salon Garaj / Saat:12.00-14.00

 


26 Mart 2016
Konser
Ömer DURMUŞ
Caner ÖMÜR
Salon Garaj / Saat:17.00-19.00

 


27 Mart 2016
Oyunculuk Eğitimi
"Ses, Nefes, Diksiyon, Fonetik, Oyunculuğa Giriş, Kamera Önü Oyunculuk”
İbrahim GÜRSOY
Salon Garaj / Saat:12.00-14.00


  

29 Mart 2016
Film Gösterimleri
"Artık Hayallerim Var”
“Hala”
“Kahpe Devran”
“Kimseye Etmem Şikayet”
“Bıyık”
“Dermen”
“Düşlerinde Özgü Dünya”
KTÜ. Kültür Faaliyetleri ve Sinema Kulübü
Salon Çatı / Saat:16.00-21.00

 

Toplam Yorum: 0 - Yorum Yaz
ŞUBAT 2016
21/01/2016

 

07 Şubat 2016

Trabzon Saatevi Yemeği
Türk Halk ve Türk Sanat Müziği Solo program
Folklor gösterileri ve şiir dinletileri eşliğinde
Yemek Programı
Çift kişi 150 TL. / Katılım sağlamak isteyenler irtibat kurabilir.
Aksular Otel / Saat: 19.30



13 Şubat 2016
İmza Günü
"Önce Annelerini Vur" kitabı
Yazar Hasan KALYONCU
Sanatevi Kütüphanesi / Saat: 14.00-16.00



19 Şubat 2016
Tiyatro
"46’lıklar”
Mizah Sanatı Derneği Gugulumdakiler Tiyatrosu
Trabzon Sanatevi Salon Garaj / Saat: 19.00



24-28 Şubat 2016
ALMANYA-DORTMUND Trabzon Günleri
Trabzon Sanatevi Üye Dernekleri adına Organizasyon
icra komitesine sunulan programı doğrultusunda
katılım sağlanacaktır.



26-28 Şubat 2016
İF KARE Film Günleri / Salon Garaj

26 Şubat 
19.00 - ORMANA DOGRU 
 
27 Şubat 
13.00 - MUSTANG
16.00- HIZIN KIZLARI 
 
28 Şubat 
13.00 SONITA 
16.00 CENNET 

 

Toplam Yorum: 0 - Yorum Yaz
OCAK 2016
01/01/2016

 

10 Ocak 2016


Konser
"Türk Halk Müziği Konseri"
Kemençe Sanatçısı İlyas PARLAK
Salon Garaj / Saat: 18.00


28 Ocak 2016
Anma / Söyleşi
Yazar Embiya KIRALİ "Maksut ve Mustafa Suphi" kitabı
Salon Garaj / Saat: 18.00


30 Ocak 2016
Söyleşi / İmza Günü
Rus İşgali ve Muacirlik Anıları "Güneşe Yürüyenler" Kitabı
Yazar Turan BAHADIR
Salon Çatı / Saat: 14.00


İmza Günü
"Akşamlık" Kitabı
Şair Güven BAYKAN
Sanatevi Kütüphanesi / Saat: 14.00-16.00

Toplam Yorum: 0 - Yorum Yaz
/ 1
Adres
: Cumhuriyet Mahallesi Özgür Caddesi No:18 TRABZON
Telefon
: +90 (0462) 600 6 444
Faks
: +90 (0462) 600 6 444
E-Posta