TRABZON SANATEVİ - Etkinlikler
ETKİNLİKLER
Aralık 2010
TRABZON SANATEVİNDE VERİLEN TRABZON KAZAZİYESİ EĞİTİMİNİN SERGİSİ AÇILDI VE BELGE TÖRENİ YAPILDI.
11 Ekim 2010 ve 07 Ocak 2011 tarihleri arasında Trabzon Sanatevinde verilen Kazaziye eğitimi sonucunda eğitime katılanların eğitim süresi içerisinde ürettikleri ürünlerin sergisi açıldı ve eğitime katılanların belge töreni yapıldı.
Sergi açılışı ve belge törenine; Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Turan ve Osman Gökhan Bali, KTÜ Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Selahattin Köse, Kültür ve Turizm Bakanlığı Eğitim ve Araştırma Genel Müdürü Mahmut Evkuran, Kültür ve Turizm İl Müdürü İsmail Kansız, Anadolu Sigorta Genel Müdürlüğü yetkilisi Esra Erdoğan, Trabzon Kent Konseyi Başkanı Nusret Onur ve davetliler katıldı.
Eğitim gören 20 bayan'ın 94 parça Trabzon Kazaziyesi ürününden oluşan sergi açılışının ardından Trabzon Sanatevi Derneği Başkanı Adnan Taç, Anadolu Sigorta Yetkilisi Esra Erdoğan, Kültür ve Turizm Bakanlığı Eğitim ve Araştırma Genel Müdürü Mahmut Evkuran ve Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık birer konuşma yaptılar. Konuşmalar sonrasında eğitime katılanların belge töreni yapıldı, davetlilere kokteyl verildi.
Etiketler: ekim,2010,kazaziye
SANATEVİ'NDE BELGESEL GÜNLERİ

Etiketler: aralik,2010
Adres
: Yavuz Selim Bulvarı Cumhuriyet Mahallesi Özgür Caddesi No:16 Ortahisar /TRABZON
Telefon
: +90 (0462) 600 64 44
GSM
: +90 (0530) 609 44 64
E-Posta