TRABZON SANATEVİ - Etkinlikler
ETKİNLİKLER
TEMMUZ 2018 | BU GÜN 15 TEMMUZ HALK İRADESİNİN ÜLKESİNE SAHİP ÇIKTIĞI GÜN

 

 

 

 

Aydınlık geleceğin, insan hak ve özgürlüklerinin çağdaş dünya standartlarında savunucusu olan sanat insanları olarak; demokratik ve laik hukuk devletini ortadan kaldırmaya yönlik FETO Terör örgütünce gerçekleştirilen darbe girişimini lanetliyoruz. Hukukun üstünlüğün ilkesine bağlı kalınarak, bu darbe girişiminden sorumlu olanlarla mücadele etkin bir biçimde sürdürülmelidir. 


 

 

 

 

 

 

 

15 Temmuz'a gelinen süreçte yapılan hatalarla yüzleşilmek ve tekrarına fırsat vermemek gerekmektedir. Ülkemizi demokrasiden, cumhuriyetten uzaklaştırarak karanlığa götürme çabası içerisinde olanları halkımız hiç bir zaman affetmemiştir, affetmeyecektir. Bu günde ülkesi için canını verenleri rahmetle, yaralananları minnetle anıyoruz. Sanatçılar olarak; devletimizi yıkmaya yönelik her türlü girişimin karşısında olduğumuzun ve olacağımızın bir kez daha altını çiziyoruz.  

Adres
: Restorasyon nedeniyle geçici idari ofis adresimiz: Kunduracılar Cd. veya Halkevi Cd. Neşe Sk. No:1/2 Ortahisar/TRABZON adresindeyiz (Cumhuriyet Mahallesi Özgür Caddesi No:18 Ortahisar /TRABZON)
Telefon
: +90 (0462) 600 6 444
Faks
: +90 (0462) 600 6 444
E-Posta